Kambja XX ümber järve jooks

Tillujooks (kuni 5-aastased)
Sten Oliver Org 1 Pangodi
Hugo Martin Prants 1 Tatra
Johanna Uibo 1 Tartu
Oliver Roops 2 Tartu
Mia Leheste 2 Pangodi
Karl Toover 2 Kambja
Henri Ots 2 Kambja
Ketter Ilves 2 Kambja
Iris Mõisa 3 Kambja
Kaisa Mõts 3 Sipe
Bryan Merisalu 3 Kambja
Gettel Abarenkov 3 Kambja
Elemariin Ott 3 Raanitsa
Margaret Rehk 3 Kaatsi
Samuel Illison 3 Pangodi
Lisandra Ilves 4 Tartu
Kaspar Mõts 4 Sipe
Joosep Jakuson 4 Tartu
Erko Ots 4 Kambja
Hannes Kärgenberg 4 Kambja
Siim Jürimäe 4 Kambja
Elli Tann 4 Sirvaku
Mirtel Loomus 5 Kambja
Germo Mägi 5 Kambja
Liisa Tubin 5 Ülenurme
Mikk Tubin 5 Ülenurme
Matren Rehk 5 Ülenurme
Karl Oliver Saar 5 Kambja
Madli Jürimäe 5 Kambja

Minijooks (kuni 7-aastased) 400 m
Tüdrukud
1 Karmen Palla 7 Kambja 1.53,79
2 Gerli Nuuter 7 Vana-kuuste 1.56,32
3 Kadri Nuuter 9 Vana-kuuste 2.05,59
4 Marite Värnik 6 Tatra 2.06,89
5 Johanna Täheste 7 Kambja 2.08,11
6 Lisette Ilves 6 Tartu 2.11,25
7 Heili Ailt 6 Paikuse 2.13,25
8 Helena Ummer 8 Vana-kuuste 2.13,82
9 Greteliis Prants 6 Tatra 2.15,68
10 Piia Mõisa 7 Kambja 2.21,40
11 Liisa Tubin 5 Ülenurme 2.25,42
12 Stella Uibo 4 Nõuni 2.29,22
13 Madli Jürimäe 5 Kambja 3.02,01

Poisid
1 Ron Kadak 7 Reola 1.47,50
2 Mairo Kähr 7 Kambja 1.57,94
3 Simon Uibo 6 Otepää 2.00,14
4 Jarek 6 Kaatsi 2.08,77
5 Jakob Haniel Sägi 7 Suure-Kambja 2.09,66
6 Sören Siimpere 5 Kambja 2.12,43
7 Germo Mägi 6 Kambja 2.14,69
8 Mikk Tubin 5 Ülenurme 2.23,34
9 Hugo Heinmets 6 Tartu 2.30,35
10 Erko Ots 4 Kambja 2.31,45
11 Marten Rehk 5 Kaatsi 2.35,52
12 Siim Jürimäe 4 Kambja 2.43,81

Põhijooks 2000 m
Tüdrukud 8-9
1 Heleri Soodla 9 Tartu 9.40,89
2 Mariana Rudometov 8 Kambja 9.48,50
3 Kristina Mark 9 Kambja 10.34,49
4 Kertu Kõiv 8 Ülenurme 10.38,46
5 Kirke Lepist 8 Krüüdneri 12.27,44
6 Eimy Siimpere 9 Kambja 12.40,05
7 Estelle Täheste 8 Kambja 12.40,85
8 Marili Alliksaar 8 Ülenurme 12.44,08

Poisid 8-9
1 Tristan Klimbek 8 Kodijärve 8.54,74
2 Kevin Brikkel 9 Sipe 9.42,74
3 Ketron Vana 8 Kambja 9.49,43
4 Martin Soodla 9 Tartu 10.03,07
5 Hannes Tubin 8 Ülenurme 10.31,39
6 Indrek Karja 9 Tartu 19.35,0

Tüdrukud 10-11
1 Laura-Lotta Sägi 11 Suure-Kambja 8.45,39
2 Helen Jaani 10 Kambja 9.15,68
3 Helena Ailt 10 Paikuse 10.07,97
4 Lisell Ojamets 10 Kambja 10.30,01
5 Marie Värnik 10 Tatra 10.49,24
6 Lisete Murumets 10 Pangodi 10.51,38
7 Agnes Loomus 11 Kambja 11.00,23
8 Kendra Sard 10 Kambja 14.47,30

Poisid 10-11
1 Markus Kivimets 10 Kambja 8.06,42
2 Espen Uri 11 Kambja 9.09,91
3 Joonas Kärgenberg 10 Kambja 9.36,29
4 Karl-Martin Teppand 10 Kambja 9.38,57
5 Kaspar Punder 10 Kambja 10.37,22

Tüdrukud 12-13
1 Angela Hurt 12 Kambja 9.20,49
2 Eneli Tollimägi 12 Kambja 9.24,14
3 Astrid Lepist 12 Krüüdneri 9.58,73
4 Hannaliisa Palu 12 Suure-Kambja 10.35,80
5 Hanna Reena Kool 12 Kambja 10.53,50
6 Fantagiro Hanko 12 Kurepalu 12.19,80
7 Pille Pihlik 12 Tartu 13.30,16

Poisid 12-13
1 Erki Org 12 Pangodi 10.59,18
2 Raigo Kana 12 Kambja 11.29,81

Tüdrukud 14-15
1 Mariana Kübe 14 Kambja 9.17,77
2 Melani Alliksaar 15 Ülenurme 10.17,56
3 Melani Uibo 14 Otepää 15.37,05

Poisid 14-15
1 Heiko Ailt 14 Paikuse 7.23,54
2 Daniel Erik Kiuru 14 Kambja 7.29,89
3 Robi Ilves 15 Kambja 8.51,62
4 Rasmus Kana 15 Ivaste 8.52,01
5 Karl Lepist 15 Kambja 9.14,62
6 Enriko Kiuru 14 Kambja 12.13,90

Naised 16-30
1 Lille Välja 16 Kambja 8.16,72
2 Krista Jalajas 29 Tartu 8.30,02
3 Kadri Maata 28 Tartu 9.21,87
4 Merily Meedla 24 Kambja 9.26,56
5 Liisa Tammesoo 29 Tallinn 9.34,58
6 Triinu Tollimägi 16 Kambja 10.22,79
7 Maris Aavik 30 Kambja 10.26,90
8 Sandra Sard 29 Kambja 11.21,76
9 Maria Välja 27 Kambja 23.44,0

Mehed 16-30
1 Kristen Loid 17 Palumäe 6.54,54
2 Timmu Tollimägi 22 Kambja 7.05,86
3 Raul Liebenau 27 Mooste 7.19,99
4 Carl-Hans Sammel 17 Ülenurme 7.59,84
5 Janno Välja 27 Kambja 8.11,45
6 Kaspar Maata 24 Kambja 8.58,40
7 Jaak Joonas Keldoja 21 Tallinn 10.44,47
8 Jaanus Kalde 26 Tartu 10.46,23

Naised 31-40
1 Karte Ilves 34 Kambja 9.11,34
2 Katrin Jürimäe 31 Kambja 9.17,19
3 Kaidi Sägi 40 Suure-Kambja 9.27,78
4 Tuuli Bürkland 38 Kambja 9.31,84
5 Jaanika Timmerman 32 Kaatsi 10.43,19
6 Alki Ailt 37 Paikuse 11.18,97
7 Annela Mõts 32 Sipe 11.53,12
8 Merle Puusepp 38 Kambja 11.55,38
9 Margit Laanpere 34 Kambja 12.42,98
10 Tiia Kana 38 Kambja 12.52,98
11 Karin Soodla 36 Tartu 12.55,82
12 Ragne Hanko 39 Kurepalu 13.11,51
13 Triinu Tammik 37 Kambja 14.35,42
14 Annely Tubin 33 Ülenurme 15.30,99
15 Kaidi Tiidor 35 Kambja 18.40,0
16 Kerli Rajaste 31 Tartu 20.02,0

Mehed 31-40
1 Aigar Kärgenberg 38 Kambja 7.00,83
2 Lauri Antalainen 36 Tartu 7.10,44
3 Erki Mõisa 35 Kambja 7.31,71
4 Lembit Uibo 40 Nõuni 7.49,44
5 Tõnis Jürimäe 35 Kambja 8.14,04
6 Hannes Brikkel 32 Sipe 8.23,33
7 Margo Ailt 34 Paikuse 8.28,62
8 Raivo Sammel 38 Ülenurme 10.40,03

Naised 41-50
1 Ulvi Lond 49 Tartu 9.47,27
2 Eda Tannis 43 Kambja 10.14,87
3 Kristina Lepist 41 Kambja 10.24,87
4 Külli Klimbek 48 Kodijärve 10.45,24
5 Iry Sard 49 Kambja 11.34,97
6 Helina Palu 49 Suure-Kambja 17.33,34

Mehed 41-50
1 Madis Lepist 47 Kambja 9.25,05
2 Paavo Soodla 44 Tartu 10.39,08
3 Andres Tammesoo 41 Tallinn 12.04,66

Naised üle 51
1 Tiina Rebane 55 Suure-Kambja 12.37,92
2 Merike Tammik 58 Tartu 13.25,55
3 Tiina Tinno 65 Kambja 14.55,14
4 Ülle Bürkland 64 Kaatsi 17.13,01
5 Elle Kattai 76 Kambja 18.15,0
6 Valve Luha 78 Kambja 23.44,0

Mehed üle 51
1 Andrus Suits 52 Tartu 9.55,63
2 Toomas Keldoja 53 Kodijärve 10.21,78
3 Heino Puri 75 Kullaga 14.20,83

Krossijooks 4000 m
Naised
1 Kristiina Kõiv 23 Ülenurme 18.15,78
2 Lille Välja 16 Kambja 18.42,14
3 Krista Jalajas 29 Tartu 20.06,91
4 Helina Rudometov 37 Lalli 21.12,84
5 Katrin Jürimäe 31 Kambja 21.41,96
6 Ulvi Lond 49 Tartu 21.47,11
7 Triinu Tollimägi 16 Kambja 22.57,08
8 Eda Tannis 43 Kambja 23.50,30
9 Mariana Kübe 14 Kambja 24.24,86

Mehed
1 Olavi Allas 23 Tartu 13.49,83
2 Jaak Joonas Keldoja 21 Tallinn 13.58,32
3 Aulis Rudometov 14 Lalli 16.06,08
4 Timmu Tollimägi 22 Kambja 16.08,65
5 Lauri Antalainen 36 Tartu 16.16,18
6 Raul Liebenau 27 Mooste 17.22,14
7 Aigar Kärgenberg 38 Kambja 17.43,78
8 Heikki Zeigo 24 Kambja 18.17,01
9 Martin Sägi 13 Suure-Kambja 21.00,38
10 Andrus Suits 52 Tartu 21.57,75
11 Espen Uri 11 Kambja 23.32,68
12 Karl Lepist 15 Kambja 24.24,44
13 Kristjan Kont 13 Rebase 26.16,45

 

Kambja XIX ümber järve jooks

Tillujooks (kuni 5-aastased)
Ketter Ilves 1a3k Kambja
Romet Kiuru 1a10k Tallinn
Oliver Roops 2a Kambja
Bryan Merisalu 2a Kambja
Sören Siimpere 4 Kambja
Siim Jürimäe 3 Kambja
Madli Jürimäe 4 Kambja
Heili Ailt 5 Paikuse
Fred Mattias Ott 4 Raanitsa
Ralf Tuul 5 Paali
Karl-Oliver Saar 4 Kambja
Lisette Ilves 5 Tartu
Lisandra Ilves 3 Tartu
Johanna Merilai 2 Tallinn
Jarek Leis 5 Kaatsi
Joosep Jaguson 3 Tartu
Iris Mõisa 2 Kambja
Jakob Sägi 6 Kambja

Minijooks (kuni 7-aastased) 400 m
Tüdrukud
1 Marili Alliksaar 7 Ülenurme 1.39,22
2 Karmen Palla 6 Kambja 2.04,02
3 Piia Mõisa 6 Kambja 3.01,89

Poisid
1 Kertron Vana 7 Kambja 1.29,72
2 Jakob Sägi 6 Kambja 2.01,47

Põhijooks 2000 m
Tüdrukud 8-9
1 Helen Jaani 9 Kambja 9.43,58
2 Lisell Ojamets 9 Kambja 9.54,49
3 Helena Ailt 9 Paikuse 11.05,43
4 Kristina Mark 8 Kambja 11.21,08
5 Heleri Soodla 8 Tartu 14.13,95
6 Kirke Lepist 8 Krüüdneri 14.16,62
7 Eimi Siimpere 8 Kambja 14.17,34

Poisid 8-9
1 Sander Timmusk 8 Ülenurme 8.45,67
2 Kermo Melnik 8 Kaagvere 9.34,66
3 Indrek Karja 8 Tartu 10.49,12
4 Kertron Vana 7 Kambja 10.57,94
5 Martin Soodla 8 Tartu 11.19,27
6 Jarek Leis 5 Kaatsi 18.11,62

Tüdrukud 10-11
1 Laura Lotta Sägi 10 Kambja 9.17,96
2 Angela Hurt 10 Kambja 9.52,98
3 Hannaliisa Palu 11 Kambja 10.25,65
4 Hanna Reena Kool 11 Kambja 10.43,76
5 Eneli Tollimägi 11 Kambja 11.00,58
6 Emili Leis 10 Kaatsi 11.11,51
7 Astrid Lepist 11 Krüüdneri 11.16,59

Poisid 10-11
1 Andreas Tiit 11 Tartu 8.29,87
2 Espen Uri 10 Kambja 8.39,36
3 Raigo Kana 11 Kambja 11.40,76

Tüdrukud 12-13
1 Hele-Liis Sepp 12 Kammeri 9.48,78
2 Mariana Kübe 13 Kambja 10.16,66
3 Lizanna-Michell Sammel 13 Lepiku 10.31,56

Poisid 12-13
1 Daniel Erik Kiuru 13 Haaslava 7.52,93
2 Heiko Ailt 13 Pärnu 8.04,32
3 Dominik Johannes Käsi 12 Kambja 8.35,52
4 Enriko Kiuru 13 Kambja 16.45,63

Tüdrukud 14-15
1 Lille Välja 15 Kambja 8.24,62
2 Melani Alliksaar 14 Ülenurme 9.40,01

Poisid 14-15
1 Robin Mark 14 Valgjärve 7.58,06
2 Robi Ilves 14 Kambja 10.07,96

Naised 16-30
1 Krista Jalajas 28 Tartu 8.26,83
2 Birgith Puhmas 18 Tartu 9.14,86
3 Kadri Maata 27 Tartu 9.56,74
4 Kaja Melnik 16 Kaagvere 12.09,10
5 Maria Kondimäe 26 Pühajärve 12.12,34

Mehed 16-30
1 Karl Tiit 18 Tartu 6.47,34
2 Heikki Zeigo 23 Kambja 7.03,41
3 Janno Välja 26 Kambja 8.16,25
4 Kaspar Maata 23 Kambja 9.29,83

Naised 31-40
1 Maarja Sammel 33 Lepiku 8.49,55
2 Katre Saar 33 Kambja 10.14,91
3 Katrin Jürimäe 31 Kambja 10.56,80
4 Alki Ailt 36 Paikuse 11.02,80
5 Kristina Lepist 40 Krüüdneri 11.20,46
6 Karmen Kähr 31 Tallinn 11.48,67
7 Merle Puusepp 37 Kambja 12.06,20
8 Tiia Kana 37 Kambja 12.25,53
9 Margit Laanpere 33 Kambja 14.46,43
10 Triinu Tammik 37 Kambja 16.18,33
11 Tuuli Bürkland 37 Kaatsi 18.12,28

Mehed 31-40
1 Margo Ailt 33 Pärnu 7.51,88
2 Erki Mõisa 34 Kambja 8.00,68
3 Alvar Kool 34 Kambja 8.23,21
3 Raivo Sammel 37 Lepiku 8.59,21
4 Marko Meus 40 Vana-Kuuste 9.11,57
5 Harald Sepp 38 Kammeri 9.51,46

Naised 41-50
1 Sigrid Mark 47 Valgjärve 11.10,51
2 Eda Tannis 42 Kambja 11.13,36
3 Eve Kiuru 43 Kambja 13.38,46
4 Helina Palu 48 Kambja 18.24,73

Mehed 41-50
1 Aldo Uri 41 Kaatsi 8.40,03
2 Mart Jaani 49 Suure-Kambja 9.47,52
3 Väino Kiuru 41 Kambja 11.12,45
4 Paavo Soodla 43 Tartu 11.43,34

Naised üle 51
1 Tiina Tinno 64 Kambja 15.23,59
2 Merike Tammik 57 Tartu 16.26,97
3 Inge Jaguson 51 Tartu 15.06,37
4 Ülle Bürkland 63 Kaatsi 18.13,37
5 Valve Luha 77 Kambja 22.35,42

Mehed üle 51
1 Andrus Suits 51 Kambja 11.09,92
Krossijooks 4000 m

Mehed
1 Mati Tiit 44 Tartu 16.20,27
2 Heikki Zeigo 23 Kambja 17.45,48
3 Carl-Hans Sammel 16 Lepiku 18.37,66
4 Raul Kangur 45 Ülenurme 19.07,57
5 Janno Välja 26 Kambja 20.11,43
6 Margo Ailt 33 Pärnu 20.21,09
7 Robin Mark 14 Valgjärve 20.37,41
8 Raivo Sammel 37 Lepiku 22.04,70
9 Espen Uri 10 Kaatsi 23.11,82
10 Aldo Uri 41 Kaatsi 23.12,52
11 Andrus Suits 51 Kambja 28.09,66

Naised
1 Lille Välja 15 Kambja 20.52,63
2 Krista Jalajas 28 Tartu 21.01,09
3 Maarja Sammel 33 Lepiku 21.46,75
4 Laura Lotta Sägi 10 Kambja 23.53,43
5 Karmen Kähr 31 Tallinn 27.56,23
6 Eda Tannis 42 Kambja 27.59,70
7 Sigrid Mark 47 Valgjärve 28.09,32
8 Mariana Kübe 13 Kambja 34.01,89
9 Lizanna-Michell Sammel 13 Lepiku 34.03,83

Kambja XVIII ümber järve jooksu tulemused

Tillujooks (kuni 5-aastased)
Rahel Tensmann 4 Kambja
Iti Mägi 1a2k Kambja
Mariliis Rannik 1a3k Kambja
Bryan Merisalu 1a Kambja
Stella Labe 2a6k Kambja
Hannes Kägenberg 2a11k Kambja
Egert Kolsar 1a6k Kuuste
Marite Värnik 4 Kambja
Stella Uibo 1a10k Nõuni
Simon Uibo 4 Otepää
Karl-Oliver Saar 3 Kambja
Mariette Lepp 5 Ülenurme
Mirtel Loomus 3 Kambja
Mairo Kähr 5 Kambja
Kiur Pärk 3 Kambja
Jarek Leis 4 Kaatsi
Georg Agur 2 Tallinn
Iiris Mõisa 1a11k Kambja
Keido Sõukand 2a4k Maaritsa
Jakob Sägi 5 Kambja

Minijooks 400m (kuni 7-aastased)
Tüdrukud

1 Heleri Soodla 7 Kambja 1.53
2 Lisell Ojamets 7 Kambja 1.54
3 Kirke Lepist 6 Krüüdneri 1.57
4 Marili Alliksaar 6 Kambja 1.58
5 Kendra Sard 7 Kambja 2.10
6 Anni Ambos 6 Kambja 2.16
7 Delisa Loigu 5 Kambja 2.20
8 Amanda Pärk 7 Kambja 2.23
9 Piia Mõisa 5 Kambja 2.51

Poisid
1 Martin Soodla 7 Kambja 1.50
2 Daniel Andreas Valdna 6 Kambja 2.08
3 Kaur Merisalu 6 Krüüdneri 2.14

Põhijooks 2000 m
Tüdrukud 8-9
1 Laura Lotta Sägi 9 Suure-Kambja 10.22,57
2 Angela Kiuru 9 Kambja 11.18,58
3 Helen Jaani 8 Kambja 12.03,42
4 Keiti Sõukand 8 Maaritsa 12.58,27
5 Sandra Uus 8 Kambja 13.24,87
6 Agnes Loomus 9 Kambja 13.25,45
7 Marie Värnik 8 Kambja 13.26,08
8 Emili Leis 9 Kaatsi 13.32,91
9 Triinu Kähr 9 Kambja 15.30,48

Poisid 8-9
1 Romero Ereline 9 Maaritsa 9.23,43
2 Joonas Kärgenberg 8 Kambja 9.45,27
3 Kevin Tammsaar 8 Tartu 11.43,05
4 Paul Herman Järve 9 Tartu 11.44,41
5 Rasmus Sõukand 9 Maaritsa 12.44,95
6 Daniel Loigu 8 Kambja 13.27,09
7 Joosep Lensment 8 Kambja 13.29,95

Tüdrukud 10-11
1 Helena Klamas 11 Tallinn 11.01,52
2 Eneli Tollimägi 10 Kambja 11.30,76
3 Hanna Reena Kool 10 Kambja 12.06,75
4 Hannaliisa Palu 10 Kambja 12.11,16
5 Heilika Soodla 11 Kambja 12.30,43
6 Astrid Lepist 10 Krüüdneri 12.33,77
7 Pille Koppel 11 Kambja 13.51,66
8 Victoria Hindriksoo 10 Kambja 15.02,77

Poisid 10-11
1 Dominik-Johannes Käsi 11 Kambja 8.05,64
2 Sten Kirs 11 Põlva 8.07,76
3 Martin Sägi 11 Suure-Kambja 8.48,52
4 Andreas Tiit 10 Tartu 9.03,97
5 Tom-Sebastian Toomsalu 11 Tartu 9.43,39
6 Remi Jušin 10 Mooste 12.27,69
7 Georg-Voldemar Järve 11 Tartu 12.57,17

Tüdrukud 12-13
1 Mariana Kübe 12 Kambja 9.42,54
2 Melani Alliksaar 13 Kambja 9.56,16
3 Melani Uibo 12 Otepää 10.50,72
4 Kerttu Loid 12 Kivijärve 12.42,69
5 Lizanna-Michell Sammel 12 Lepiku 13.16,20
6 Hanna Kruusmaa 12 Uhti 13.20,09
7 Pilleriin Kreek 13 Kambja 19.44,02

Poisid 12-13
1 Daniel Erik Kiuru 12 Haaslava 9.03,57
2 Robi Ilves 13 Kambja 10.04,28
3 Karl Lepist 13 Krüüdneri 10.18,80
4 Romet Ereline 13 Maaritsa 12.49,55
5 Kardo Sõukand 12 Maaritsa 13.28,66
6 Enriko Kiuru 12 Kambja 16.27,22

Tüdrukud 14-15
1 Lille Välja 14 Kambja 8.28,54
2 Helge Kalde 15 Prangli 9.35,08
3 Anete Pallon 15 Kambja 9.49,63
4 Kirke Kalde 15 Prangli 10.26,19
5 Triinu Tollimägi 14 Kambja 10.26,56
6 Andra Annmann 14 Võru 11.58,64
7 Robin Käsi 15 Kambja 12.41,97

Poisid 14-15
1 Carl-Hans Sammel 15 Lepiku 7.58,95
2 Gabriel Mälton 14 Kambja 8.56,87
3 Kristen Loid 15 Kivijärve 9.00,85

Naised 16-30
1 Birgith Puhmas 17 Tartu 9.41,16
2 Kadri Maata 26 Tartu 9.54,78
3 Gerda Meedla 25 Nõo 10.02,66
4 Annika Välja 19 Kambja 11.04,74
5 Hedi Saar 18 Kambja 12.41,16
6 Kerli Rajaste 29 Nõuni 19.12,04
7 Reelika Savi 16 Kambja 19.55,04

Mehed 16-30
1 Karl Tiit 17 Tartu 6.50,57
2 Heikki Zeigo 22 Kambja 7.12,05
3 Timmu Tollimägi 20 Tallinn 7.12,43
4 Kaarel Käärmann 24 Antsla 7.54,02
5 Janno Välja 25 Kambja 8.07,05
6 Sander Jürgenson 23 Antsla 8.41,65

Naised 31-40
1 Maarja Sammel 32 Lepiku 9.36,13
2 Evely Kannela-Uus 37 Kambja 9.57,68
3 Katre Saar 32 Kambja 12.25,99
4 Annika Jõgi 32 Maaritsa 13.04,73
5 Kaja Klamas 36 Tallinn 13.33,91
6 Katre Pau 33 Ülenurme 15.33,26
7 Margit Laanpere 32 Kambja 16.11,31
8 Merike Konstantinova 39 Kambja 19.55,75
9 Eija Sõukand 36 Maaritsa 20.02,97

Mehed 31-40
1 Lembit Uibo 38 Nõuni 7.56,95
2 Timo Palanen 31 Viljandi 8.16,79
3 Raivo Sammel 36 Lepiku 8.28,15
4 Aigar Jušin 34 Mooste 8.47,33
5 Erki Mõisa 33 Kambja 8.57,41
6 Marko Meus 39 Vana-Kuuste 9.04,79
7 Erkki Kolsar 33 Vana-Kuuste 10.49,66

Naised 41-50
1 Marju Lattik 47 Kambja 10.09,41
2 Eve Kiuru 42 Kambja 13.38,70
3 Helina Palu 47 Suure-Kambja 17.47,70

Mehed 41-50
1 Mati Tiit 43 Tartu 6.58,82
2 Peeter Järve 41 Tartu 9.07,16

Naised üle 51
1 Ülle Bürkland 62 Kambja 18.42,22
2 Elle Kattai 74 Kambja 19.07,77
3 Valve Luha 76 Kambja 20.03,88

Mehed üle 51
1 Väino Erilaid 79 Tartu 17.27,19

Krossijooks 4000 m
Mehed
1 Hannes Veide 38 Tartu 15.33,85
2 Timmu Tollimägi 20 Tallinn 17.35,11
3 Imre Ambos 39 Tartu 18.08,36
4 Kaarel Tõruvere 31 Elva 18.29,94
5 Sten Kirs 11 Põlva 18.59,80
6 Kaarel Käärmann 24 Antsla 19.09,14
7 Kristjan Tammsaar 30 Tartu 19.13,85
8 Raivo Sammel 36 Lepiku 20.12,65
9 Martin Sägi 11 Suure-Kambja 20.18,38
10 Sander Jürgenson 23 Antsla 21.44,23
11 Marko Meus 39 Vana-Kuuste 23.11,32
12 Romero Ereline 9 Maaritsa 24.03,76
13 Karl Lepist 13 Krüüdneri 27.17,93
14 Tom-Sebastian Toomsalu 11 Tartu 29.25,30
15 Romet Ereline 13 Maaritsa 29.30,16
16 Remi Jušin 10 Mooste 29.33,15

Naised
1 Lille Välja 14 Kambja 20.05,32
2 Maarja Sammel 32 Lepiku 23.14,31
3 Terje Tollimägi 24 Tartu 24.48,47
4 Eda Tannis 41 Kambja 26.56,15
5 Mariana Kübe 12 Kambja 27.05,67
6 Melani Alliksaar 13 Kambja 27.08.00
7 Kirke Kalde 15 Prangli 29.28,54
8 Helge Kalde 15 Prangli 29.29,29
9 Triinu Tollimägi 14 Kambja 29.29,72
10 Robin Käsi 15 Kambja 29.30,55
11 Kalli Kalde 47 Prangli 32.52,16

Kambja XVII ümber järve jooksu tulemused

Nimi     Elukoht    Vanus    Tulemus

Tillujooks (kuni 5-aastased)
Marili    Alliksaar    Kambja    5
Helene     Pihlap    Elva    5
Sören    Siimpere    Kambja    2
Keido    Sõukand    Maaritsa    1a4k
Grete    Kommusaar    Kambja    5
Brita    Kommusaar    Kambja    3
Karl Miko     Põdra    Nõo    1a3k
Miia    Rekker    Ülenurme    5
Loore    Rekker    Ülenurme    2
Sander    Näkk    Kambja    4
Simon    Uibo    Otepää    3
Rahel     Tensmann    Kambja    3
Kreete    Meus    Vana-Kuuste    4
Mariette    Lepp    Ülenurme    4
Remi    Kruusement    Ülenurme    3
Tessa    Pruuli    Kambja    4
Taavi    Kaasik    Kambja    2
Helery    Pirbe    Tartu    3
Joosep    Jaguson    Tartu    1a6k
Stella     Labe    Kambja    1a8k
Herman    Vinni    Kambja    2a6k
Mirtel    Loomus    Kambja    2a4k
Mia    Karpov    Kambja    1a1k
Kaspar    Kärgenberg    Kambja    3
Kadi    Raudmaa    Tartu    3
Lota    Vilumaa    Liivoja    5
Meribell    Treial    Nõuni    3
Anna    Kiiker    Kaatsi    4
Emma    Kiiker    Kaatsi    4
Eili    Ailt    Paikuse    3
Kertu    Kallas    Tartu    5
Jakob Haniel    Sägi    Kambja    4
Marten    Vahtre    Tartu    4

Minijooks tüdrukud (kuni 7-aastased) 400 m
1    Marie    Pihlap    Elva    7    1.44,21
2    Helen    Jaani    Suure-Kambja    7    1.53,09
3    Heleri    Soodla    Kambja    6    1.54,39
4    Helena    Ailt    Paikuse    7    1.55,68
5    Andra    Hõim    Kambja    9    1.56,67
5    Keiti    Sõukand    Maaritsa    7    1.59,93
6    Gretely    Salundi    Nõuni    6    2.02,68
7    Lisell    Ojamets    Kambja    7    2.07,93
8    Eimy    Siimpere    Kambja    6    2.13,73
9    Lisete    Murumets    Pangodi    7    2.17,35
10    Kirke    Lepist    Krüüdneri    6    2.26,57
11    Greetel    Eelsoo    Kambja    6    2.28,31
12    Nimekaart kadunud                2.29,31
13    Kendra     Sard    Kambja    7    2.31,25
14    Leanne Lisette    Moondu    Kambja    7    2.33,13
15    Karola    Tumm    Kambja    5    2.35,44
16    Karita    Poolar    Maaritsa    5    2.38,63

Minijooks poisid (kuni 7-aastased) 400 m
1    Joonas    Kärgenberg    Kambja    7    1.41,50
2    Karl-Martin    Teppand    Kambja    7    1.47,43
3    Kevin    Tammsaar    Tartu    7    1-50,08
4    Ketron     Vana    Kambja    5    1.52,41
5    Sander    Timmusk    Kambja    6    2.01,72
6    Martin     Soodla    Kambja    6    2.06,84
7    Alvin    Kiuru    Kambja    6    2.08,89
8    Romer    Bostan    Kambja    7    2.09,57
9    Ardian    Kaziu    Kambja    6    2.12,82
10    Eiki    Hõim    Kambja    6    2.15,10
11    Kristjan    Jaak    Kaatsi    6    2.22,53
12    Mairon    Kübe    Kambja    6    2.23,75
13    Konrad    Jaani    Suure-Kambja    4    2.24,61
14    Eerik    Koppel    Kambja    6    2.25,56
15    Ats    Vilumaa    Liivoja    7    3.16,00

Põhijooks 2000 m
Tüdrukud 8-9
1    Laura Lotta    Sägi    Suure-Kambja    8    10.33,34
2    Anela    Kiuru    Kambja    8    11.12,10
3    Hanna-Reena     Kool    Kambja    9    11.01,97
4    Nora    Reinet    Kambja    9    11.31,85
5    Hanna Liisa    Palu    Suure-Kambja    9    11.47,16
6    Kadriana    Mürk    Tartu    8    12.11,88
7    Eneli    Tollimägi    Kambja    9    12.36,21
8    Astrid    Lepist    Krüüdneri    9    12.42,64
9    Fantagiiro    Hanko    Kurepalu    9    13.54,18
10    Agnes    Loomus    Kambja    8    14.54,15
11    Emili    Leis    Kaatsi    8    15.14,95
12    Anni    Ambos    Kambja    5    21.24,37

Poisid 8-9
1    Romero    Ereline    Maaritsa    8    9.52,21
2    Karl Martin    Teppand    Kambja    7    10.55,47
3    Tristan    Köhler    Tartu    8    11.34,16
4    Rasmus    Sõukand    Maaritsa    8    11.36,44
5    Romet    Pallum    Pangodi    8    12.15,14
6    Kristofer    Saar    Kambja    9    16.04,94

Tüdrukud 10-11
1    Marion    Köhler    Tartu    10    9.40,66
2    Hele-Liis    Sepp    Kambja    10    10.09,87
3    Helena    Klamas    Tallinn    10    10.26,55
4    Melani    Uibo    Otepää    10    11.08,13
5    Mariana    Kübe    Kambja    11    12.05,73
6    Kerttu    Ilves    Kambja    10    12.19,47
7    Heilika    Soodla    Kambja    10    13.06,21
8    Pille    Koppel    Kambja    10    13.15,51
9    Lizanna Michell    Sammel    Ülenurme    11    14.05,43
10    Kaidi    Sõukand    Maaritsa    11    15.29,56
11    Andrea    Muru    Kambja    10    16.17,12
12    Kerttu    Loid    Kambja    11    16.17,94

Poisid 10-11
1    Dominik-Johannes    Käsi    Kambja    10    8.33,87
2    Daniel Erik    Kiuru    Kambja    11    8.48,41
3    Heiko    Ailt    Pärnu    11    9.05,14
4    Martin    Sägi    Suure-Kambja    10    10.16,87
5    Cevin    Kulev    Kambja    11    10.45,62
6    Georg-Voldemar    Järve    Tartu    10    10.49,46

Tüdrukud 12-13
1    Lille    Välja    Kambja    13    8.33,58
2    Triinu    Tollimägi    Kambja    13    9.38,22
3    Melani    Alliksaar    Kambja    12    10.24,01
4    Andra    Annmann    Võru    12    12.12,69
5    Kstiina-Mai    Luik    Kambja    12    14.49,77

Poisid 12-13
1    Kalev    Neumann    Tartu    13    9.34,46
2    Karl    Lepist    Krüüdneri    12    10.06,23
3    Robi    Ilves    Kambja    12    11.21,51
4    Romet    Ereline    Maaritsa    12    11.24,23
5    Ats    Mägi    Kambja    12    12.16,41

Tüdrukud 14-15
1    Helge    Kalde    Prangli    14    9.47,47
2    Kirke    Kalde    Prangli    14    10.04,97
3    Janne    Väärsi    Nõuni    15    12.39,54
4    Anete    Pallon    Kambja    14    12.54,32

Poisid 14-15
1    Carl-Hans    Sammel    Ülenurme    14    8.08,00
2    Martin    Jaani    Suure-Kambja    14    8.29,34

Naised 16-30
1    Kerli    Rajaste    Nõuni    28    8.46,89
2    Kadri    Maata    Tartu    25    10.23,32
3    Liisi    Tilga    Kambja    21    11.05,41
4    Terje    Tollimägi    Kambja    23    11.50,08
5    Ronda    Seegar    Kambja    19    12.07,34
6    Gerli    Tumm    Kambja    16    12.48,19
7    Anna-Lea    Haamer    Tartu    18    13.21,91
8    Laura    Pirbe    Tartu    21    16.17,55
9    Annika    Kaziu    Kambja    29    16.36,68
10    Kaidi    Palk    Kambja    29    16.37,62
11    Kristi    Loomus    Kambja    28    17.35,21

Mehed 16-30
1    Karl    Tiit    Tartu    16    7.04,65
2    Janno    Välja    Kambja    24    8.26,84
3    Gunnar    Svarval    Tartu    23    12.56,91

Naised 31-40
1    Merike    Näkk    Kambja    31    9.57,84
2    Evely    Kannela Uus    Kambja    36    10.38,02
3    Maarja    Sammel    Ülenurme    31    11.22,13
4    Kristina     Lepist    Krüüdneri    38    11.44,94
5    Kaja    Klamas    Tallinn    35    12.45,41
6    Kairit    Tensmann    Kambja    31    13.09,28
7    Ragne    Hanko    Kurepalu    36    13.54,56
8    Anneli    Tammsaar    Tartu    31    14.13,94
9    Katre    Pau    Ülenurme    32    14.27,67
10    Tuuli    Bürkland    Kaatsi    35    15.15,62
11    Reelika    Ritsmaa    Pangodi    35    17.20,75
12    Karin    Kirs    Põlva    32    17.35,60
13    Monica    Roosve    Kambja    36    21.26,02

Mehed 31-40
1    Lembit    Uibo    Nõuni    37    8.16,15
2    Jüri    Raudmaa    Tartu    39    9.01,80
3    Marek    Labe    Kambja    31    9.10,59
4    Peeter    Järve    Tartu    40    10.00,87
5    Marko    Meus    Vana-Kuuste    38    10.21,43
6    Mariano    Lepp    Ülenurme    39    13.29,26
7    Raivo    Sammel    Ülenurme    35    14.06,80

Naised 41-50
1    Eve    Kiuru    Kambja    41    13.17,36
2    Kalli    Kalde    Prangli    46    14.49,30
3    Janika    Saar    Kambja    45    16.22,96
4    Margis    Murumets    Pangodi    42    17.19,56
5    Helina    Palu    Suure-Kambja    46    18.09,77

Mehed 41-50
1    Kalmer    Salundi    Nõuni    41    7.58,48
2    Mati    Luik    Kambja    41    10.26,02
3    Paavo    Soodla    Kambja    41    11.26,81

Naised üle 51
1    Ülle    Bürkland    Kambja    61    18.17,87

Mehed üle 51
1    Tõnis    Teppand    Kambja    53    11.16,84

Krossijooks 4000 m
Mehed
1    Rasmus    Pind    Tartu    22    13.30,73
2    Hannes    Veide    Tartu    37    13.51,25
3    Indrek    Roos    Kavandu    35    13.56,03
4    Siim    Ustav    Kurepalu    18    14.01,25
5    Mikk    Põdra    Nõo    29    15.00,85
6    Kristjan     Timmusk    Kambja    31    15.03,00
7    Raiko    Maremäe    Kambja    32    15.04,53
8    Timmu    Tollimägi    Kambja    19    16.10,97
9    Kristjan     Tammsaar    Tartu    29    16.56,32
10    Ingmar    Roomets    Tartu    18    17.45,93
11    Kevin    Kesküla    Kambja    31    19.52,47

Naised
1    Lille     Välja    Kambja    13    18.12,25
2    Eveli    Aas    Võru    22    18.33,70
3    Kirke    Kalde    Prangli    14    22.39,61
4    Helge    Kalde    Prangli    14    22.39,81
5    Triinu    Tollimägi    Kambja    13    22.39,89
6    Eda    Tannis    Kambja    40    23.03,90

Kambja noorte V rattakross

Reedel, 23. septembril 2011, algusega kell 13.30

KAMBJA METSAPARGIS

Võistlusklassid:
M10 (-2001)      N10 (-2001)
M12 (99-00)      N12 (99-00)
M14 (97-98)      N14 (97-98)
M16 (95-96)      N16 (95-96)

Korraldavad Kambja Põhikool, Kambja Rattaklubi ja Kambja Spordiklubi

KAMBJA XIV ÜMBER JÄRVE JOOKS JOOSTUD!

Täna keskpäeva paiku võis Kambja Põhikooli juures näha siia-sinna jooksvaid inimesi. Tegu polnud kevadise karjalaskmisega, vaid toimus Kambja XIV ümber järve jooks. Osalejaid ikka oli – paarkümmend tillujooksuklutti, 9 minijooksupõnni, 46 järvejooksu tegijat ja 9 krossijooksu ässa.

Nii mõnelgi oli pärast pingutust toss väljas.

Kambja XIV ümber järve jooksu võitja tiitli sai teenitult Mati Tiit, kes ka varasematel aastatel on näidanud head jooksuvormi.

Peagi saadaval ka võistluste protokoll.

KAMBJA XIV ÜMBER JÄRVE JOOKS

Pühapäeval, 8. mail 2011, kell 11.00 toimub
KAMBJA XIV ÜMBER JÄRVE JOOKS

Kavas:
* tillujooks 150 m kuni 5-aastastele lastele
* minijooks 400 m kuni 7-aastastele lastele
* edasijõudnutele krossijooks u 4000 m
* järvejooks ja kepikõnd u 2000 m

Vanuseklassid:
T/P 8-9; T/P 10-11; T/P 12-13;
T/P 14-15; N/M 16-30; N/M 31-40;
N/M 41-50; N/M üle 51

Kogunemine ja registreerimine Kambja Põhikooli parklas.

Tule jooksma ja tunned ennast hästi!

Lisateave telefonidel 7416 260,  56 507 960